• Facebook
  • Twitter

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

iftar8203 Ağustos 2012 Cuma akşamı Sayın Kaymakamımız Mehmet ÖKLÜ ilçemizde bulunan şehit aileleri ve gazilerimiz onuruna Şişli Öğretmen Evinde iftar yemeği düzenledi.

Sayın Kaymakamımız Mehmet ÖKLÜ ve eşi Sayın Bahar ÖKLÜ'nün ev sahipliğini yaptığı bu özel geceye İstanbul Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Sayın Sevim SAVAŞER, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Nevzat ŞATIROĞLU, Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Tayfun KAHYAOĞLU, Şişli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet üyeleri, Daire Amirleri, Kore ve Kıbrıs Gazileri, Şehit aileleri, ilgili dernek ve yerel medya mensupları katıldı.

İftar öncesinde İrfan AKCA tarafından geceye katılan misafirlerimize Kuran-ı Kerim okundu. İftar sonrasında ise Şişli Müftüsü Sayın Ahmet TÜCCAR eşliğinde şehitlerimiz için dua edildi. Kaymakamımız Mehmet ÖKLÜ de dua sonrası yaptığı konuşmasında, "Milli birlik ve beraberliğimizde Vatan ve İstiklalimizin korunması için kanlarını ve canlarını esirgemeyen şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak azdır. Sizler devletimizin ve milletimizin bizlere en onurlu emanetlerisiniz. Sizlerle ilgilenmek, sorunlarınıza çare olmak, SYDV imkanlarından isteklerinizi sağlamak bizim en önemli görevimizdir." dedi. Gece boyunca Kaymakamımız ve eşi Sayın Bahar ÖKLÜ şehit aileleri ve gazilerimizle yakından ilgilendi. Onların sorun ve dileklerini not alıp, en kısa süre içinde kendilerine destek olacaklarını belirttiler.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Sayın Sevim SAVAŞER yaptığı konuşmada, Vatanımızın birliği ve bütünlüğü uğruna şehit ve gazi olan evlatlarımız bizlerin en değerli varlıklarıdır. Birlik, beraberlik ve kardeşliğin devam ettiğini, dünyanın lider ülkelerinden biri olan Türkiye'mizin yükselişini kimsenin engelleyemeyeceğini belirtti. " Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz." diyerek konuşmasına son veren Sn. SAVAŞER gece boyunca şehit aileleri ve gazilerimizle ilgilendi, onların sorunları ve istekleriyle ilgili bilgi aldı. 

Konuyla ilgili resimler için tıklayınız...