• Facebook
  • Twitter

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

yenidenbaslayalim1975 yılında İzmir'de doğan ve ailesiyle birlikte yaşayan Aygün TATLISU 1996 yılında aşık olarak evlenmiş. Kendisi çocuk sahibi olmayı çok istemesine rağmen eşi çocuk istemediği için bu hayalini uzun zaman boyunca gerçekleştirememiş. Eşinin işlerinin bozulması ve sonunda da iflas etmesiyle Aygün Hanımın hayatında zor günler başlamıştır.

2002 yılında eşi tarafından terk edilen Aygün hanım aynı yıl eşinden boşanmış ve Kadıköy'de bir sığınma evine yerleşmiştir. Terk edildiğinde eşinin istememesine rağmen hamile olan Aygün hanım oğlu Metehan'ı kadın sığınma evinde dünyaya getirmiştir. Oğluyla birlikte kadın sığınma evinde yaşayan Aygün Hanım oğlu Metehan'ı bir yıl önce Çocuk Esirgeme Kurumuna vermek zorunda kalmış.

İki ay önce Atv' de yayınlanan Serap Ezgü ile Yeniden Başlayalım Programına başvuran Aygün Hanım ATV tarafından kanala ait kadın sığınma evine yerleştirilmiştir. Yeniden Başlayalım programı Aygün Hanım için Vakfımız ve Sayın Şişli Kaymakamı Mehmet ÖKLÜ ile yenidenbaslayalim2iletişime geçmiştir. Şişli Kaymakamı ve Vakıf Başkanımız Sayın Mehmet ÖKLÜ' nün talimatıyla Aygün hanıma yeni bir hayata başlayabilmesi için yaşayabileceği bir ev tutularak bir yıllık kirası ve evin temel eşyaları Şişli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından karşılandı. Aygün hanımın hayatını devam ettirebilmesi ve bir yıldır ayrı kalmak zorunda olduğu oğlu Metehan' ı yanına alabilmesi için yine Sayın Kaymakamımız Mehmet ÖKLÜ' nün talimatı ve İŞKUR aracılığıyla iş bulunmuştur. Yaşanan gelişmeler sonunda çok mutlu olan Aygün Hanım en kısa sürede oğlu Metehan'ı yanına alacağını söyledi.

30.05.2012 tarihinde Şişli Kaymakamı Mehmet ÖKLÜ' nün Vakfımızın işleyişiyle ilgili bilgiler verdiği Atv' de yayınlanan Serap Ezgü ile Yeniden Başlayalım program videosuna ulaşmak için tıklayın...