• Facebook
  • Twitter

Sitemizi Nasıl Buldunuz?


Warning: getimagesize(images/haber_resim/sehit%20esi%20mahmure%20ziyaret.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sislisydv.gov.tr/httpdocs/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 336

Warning: getimagesize(images/iftar%20yemeği/iftar-1.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sislisydv.gov.tr/httpdocs/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 336

Şehitlerimizi Rahmet, Minnet ve Şükranla Andık

            Tarihimizin altın sayfalarında yer alan en büyük zaferlerimizden biri olan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. Yıl dönümü münasebetiyle Kaymakamımız İdris AKBIYIK  Başkanlığında Şişli Öğretmenevi’nde  gerçekleştirilen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma programına, Şişli Belediye Başkanı, İlçe Daire Müdürlerimiz ve Şehit Ailelerimiz katıldı.  Aziz Şehitlerimiz ruhlarına  Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar okundu. İlçe Kaymakamımız İdris AKBIYIK Şehit Aileleri ile tek tek yakından ilgilenerek sorunlarını dinledi.


 

 

 


 

 

 

 ÖĞRENCİLERİMİZ SEVİNDİ

lcw mudur

Şişli ilçemizde eğitim ve öğretime devam eden ihtiyaç sahibi öğrencilerimize mont ve bot yardımlarını ulaştırdık...

 

LC WAİKİKİ Firmasına katkılarından dolayı yardımların ulaştırılması adına Şişli Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK,a

 

Vakıf Mütevelli Heyetine,Vakıf Personelimize ve Okul Müdürlerimize teşekkürlerimi sunarım....

lcw

Şehit eşi Mahmure teyzeye misafir olduk.

sehit esi mahmure ziyaret

İlçe Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK, Vakıf Müdürümüz Sn Serkan KARARMAZ ile birlikte şehit ailelerimizi yalnız bırakmıyor. Ev ev, kapı kapı gezerek sohbet ortamında hasbihal de bulunuyorlar.

17.01.2017 tarihinde Şehit Polis Mustafa Hayati KOÇAK’ın eşi Mahmure KOÇAK'ı hanesinde ziyaret edilip, istek ve talepleri sorulmuştur.Şehit eşi Mahmure KOÇAK Sayın Kaymakamımız İdris AKBIYIK'a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ve memnuniyetini dile getirmiştir..

    .

2016 KIŞ KÖMÜRÜ DAĞITILDI

komur yardimi 2016

İlçemizde ikamet etmekte olan ihtiyaç sahibi 1700 aileye kömür dağıtımı yapıldı.

İFTAR YEMEĞİ

KAYMAKAMLIĞIMIZ TARAFINDAN ŞEHİT AİLELERİ, GAZİ VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ

            Kaymakamlığımız Ramazan ayı münasebeti ile ilçemizde bulunan şehit aileleri, gazi ve gazi aileleri adına iftar yemeği organizasyonu düzenledi. İftar Yemeğine  Vali İl Emniyet Müdürü Selami ALTINOK, Kaymakamımız Salih IŞIK ve eşi, Şişli Belediye Başkanı H.Hayri İNÖNÜ ve eşi, İlçe Daire Amirleri ve eşleri, İlçe Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Şehit aileleri, Gazi ve Gazi aileleri katıldı.

            Kur`an`ı Kerim tilaveti ve Şişli Müftüsü Ahmet TÜCCAR tarafından yapılan dua ile iftar açıldı. Yemeklerin yenilmesinden sonra Kaymakamımız Salih IŞIK misafirlere hoşgeldiniz konuşması yaptı. Konuşmasında Türkiye Cumhuriyetinin bekası için şehitlik mertebesine yükselen şehitlerimizin aileleri, Gazi ve Gazi ailelerimizin her zaman yanlarında olacaklarını, sıkıntı ve ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geldiğince yardımcı olacağını söyledi. Şehitlerimizin ruhu şad olsun diyerek konuşmasını tamamladı.

            Kaymakamımız Salih IŞIK konuşmasından sonra tek tek iftara katılan ailelerin yanlarına eşi ile birlikte giderek dertlerini, sıkıntılarını dinledi ve yardımcı olma sözü verdi. İftar yemeği sıcak bir aile ortamında sonra erdi.

iftar-1